تبلیغات
انتخابات مجلس نهم در استان گلستان - معرفی تعدادی از كاندیداهای گرگان
انتخابات مجلس نهم در استان گلستان
محمدرضا كاشفی: جریان را باید شناخت و به دنبال آن حركت كرد نه به دنبال افراد.انتخاب اصلح انتخابی است كه فارغ از قومیت و نژاد

آرشیو

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

معرفی تعدادی از كاندیداهای گرگان

- قدسیه آب شناس

وی در دور قبل یکی از رقبای آقای ناصری برای حضور در انتخابات مجلس بود که با وساطت ریش سفیدان سیستانی این فرصت را فراهم ساخت تا سیستانی ها بتوانند دکتر ناصری را در مرحله دوم به مجلس بفرستند. او در این دوره مدعی است که دکتر ناصری باید به نفع ایشان در انتخابات شرکت نکند.زمزمه حضور دکتر نیاوند معاون سابق برنامه ریزی استانداری که از سیستانی های  صاحب منصب و تکنوکرات است در انتخابات گرگان نیز شنیده می شود.

2- محمد احمری

وی فارغ التحصیل رشته ریاضی از دانشگاه پیام نور بهشهر است که جذب بانک ملی شد و پس از  چند سال تحویلداری در بانک به ستاد  آمد و به عنوان مسئول روابط عمومی  مشغول فعالیت شد. او همچنین سابقه یک دوره عضویت شورای اسلامی روستای سید میران را دارد. ارتباط خوب با خبرنگاران  رسانه های جمعی و فعالیت تبلیغاتی بانک ملی در سطح شهر سبب شد  تا  احمری به عنوان مدیر  روابط عمومی برتر در سطح بانک های ملی کشور انتخاب شود. او در جوانی خود را برای حضور در کارزار انتخابات آماده کرده است.

3- حاج عیسی امامی:

پیش از استعفا مدیر شعب بانك ملت استان گلستان بود؛ او دانش آموخته كارشناسی ارشد حقوق است و تجربه حضور در شورای اسلامی شهر گرگان را دارد.در دور قبل انتخابات مجلس شورای اسلامی قصد حضور در انتخابات را داشت كه با توجه به حضور سید علی طاهری نماینده فعلی مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی و شرایط اصولگرایان در گرگان جهت كمك به اتحاد و وحدت اصولگرایان از حضور در انتخابات منصرف شد.او در این دوره از انتخابات عزم خود را جزم كرده است تا بتواند از تجاربی كه در مدت حضور خود در شورای شهر و بانك ملت و ارتباطی كه با بخش صنعت و بازرگانی شهرستان و استان بدست آورده است به مجلس راه یابد. قطعا با حضور امامی و كنار نرفتن او در این دوره به نفع دیگر نامزدهای اصولگرایان كار ریش سفیدان این جناح در شهرستان  مشكل می شود.

4- مجید دهنو خلجی:

او اكنون یكی از كارشناسان معاونت برنامه ریزی استانداری گلستان است كه در مباحث توسعه و آمایش سرزمین دارای نظر و مقاله است.مدرك تحصیلی وی كارشناسی ارشد است. به وبلاگ نویسی علاقمند است و در وبلاگی با نام نوای گرگان  دیدگاه ها و مقالات خود را منتشر می كند.سابقه نامزدی دور قبل  انتخابات مجلس از شهرستان علی آباد كتول را دارد. مردم و جوانان علی آبادی او را با گل رز می شناسند. او در انتخابات دور قبل با تهیه گل های رز جلوی ستاد خود می ایستاد و به رهگذران و جوانان شهر با اهدای گل خودش را معرفی می كرد. گرایش سیاسی او اطلاح طلبانه است. در بخشی از آخرین پست وبلاگش آمده است

5- دكتر ابوالحسن ریاحی:

درباره ایشان نیز اطلاعاتی ندارم،او باید از پزشکان شهر ما باشد که قصد دارد همزمان با طبابت میدان سیاست را با حضور خود در انتخابات مجلس شورای اسلامی تجربه کند. چنانچه هر یک از بینندگان درباره ایشان نیز  اطلاعاتی دارند با ارسال کامنت به تکمیل این مطلب کمک نماید.

6- حاج مختار زرگرانی :

او را باید مردی برای تمامی انتخابات دانست،اصولگرائی که معتقد است تاکنون به جایگاهی که حق اوست در دولتهای مختلف اصولگرائی نرسیده است و به نوعی با حضور خود در انتخابات مجلس شورای اسلامی و با انداختن نام خود در اذهان و افکار عمومی سعی دارد تا حداقل در جریان اصولگرائی فراموش نشود.او اکنون معاون خدمات شهری شهردار گرگان است.

7-دكتر ناصری:

او اکنون نماینده مردم شریف گرگان در مجلس شورای اسلامی است  که در ایام عید فطر با هدف اعلام حضور  مجدد خود در انتخابات مجلس شورای اسلامی  و یادآوری نام خود در ذهن های موکلان خود متقبل هزینه شده و برای شهروندان گرگانی پیامک انبوه ارسال کرد.با توجه به این که او املای نوشته شده دارد در فرصت مناسب به نقد و بررسی عملکرد او در آینده ائی نزدیک می پردازم.

8- محمود ربیعی

او بازنشسته وزارت کشور است و سابقه فرمانداری شهرهای مختلف استان به ویژه مرکز استان را دارد.او در انتخابات ریاست جمهوری سال 88 ریاست ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی را در استان بر عهده داشت.برخی او را اطلاح طلب می دانند؛اما  او خودش را فردی می داند که در تصمیم گیری های سیاسی مستقل عمل می کند.در دور قبل انتخابات مجلس حضور پر قدرتی را داشت که برغم تلاش فراوان و صرف هزینه بسیار موفق نشد. با توجه به ریاست او بر ستاد مهندس موسوی،برخی  معتقدند که رد صلاحیت خواهد شد.عده ای دیگر بر این باورند که  با توجه به سیاست  نظام برای جلب مشارکت حداکثری مردم قطعا به نیروهای معتدلی همانند ربیعی که دارای پایگاه مردمی در شهر گرگان  هستند ،فرصت حضور در انتخابات  داده می شود.

9- قاسم حاج محمدی

اوتاکنون  پای ثابت تمامی ستادهای انتخاباتی اصولگرایان در  گرگان  بوده است. کارشناس ارشد جامعه شناسی و مدرس دانشگاه آزاد اسلامی گرگان است. در این دوره شورای اسلامی عضو شورا بود که برای حضور در انتخابات از شورای شهر گرگان استعفا داد. در دور قبل انتخابات مجلس شورای اسلامی ریاست ستاد انتخاباتی سید علی طاهری،نماینده کنونی مردم شریف گرگان را در مجلس بر عهده داشت. بعد از انتخاب طاهری به نمایندگی،همه کسانی که  از فعالان ستاد انتخاباتی او بودند انتظار داشتند که حاجی محمدی به عنوان رئیس دفتر او در گرگان انتخاب شود. این اتفاق نیافتاد و طاهری با انتخاب نصیری و کنار گذاشتن حاجی محمدی نشان داد که ژنرال نمی خواهد. شاید آن روز کسانی که با انتخاب حاجی محمدی و حضور او در جایگاه ریاست دفتر طاهری مخالفت کردند،امروز خوشحال باشند که حداقل  با عدم انتخاب حاجی محمدی،حداقل از دفتر او کسی در مقابل وی قد علم نکرده است. صراحت لهجه و بیان صریح مواضع و دیدگاه های سیاسی از خصوصیات بارز ایشان است. حضور یکساله او بر ریاست شورای اسلامی شهر و اتفاقات عجیبی که در آن ایام افتاد سبب شد تا برخی از مطبوعات محلی با برجسته کردن آن سبب حساسیت شهروندان به تنش های درونی شورای اسلامی شهر شوند.پیگیری پرونده مدیر عامل سابق سازمان تاکسیرانی شهر گرگان و مطالبات رانندگان تاکسی سبب شد تا کسانی که از او در این موضوع زخم خورده اند به تخریبش بپردازند. به روایت خودش تاکنون 27 کمیته در دفتر ارتباط مردمی خود در نوبخت تشکیل داده و معتقد است که با توجه به استقبال دانشجویان و جوانان بویژه نیروهای مردمی و بسیجی سطح محلات مختلف گرگان ،دیگر نامزدهای اصولگرا را پشت سر خواهد گذاشت و به عنوان منتخب اول مردم  در مرحله اول به مجلس راه خواهد یافت. او به خانواده فرهنگیان گرگان متعلق است

10-  دکتر نعیمی

پزشکی که در انتخابات دور قبل مجلس شورای اسلامی برای انتخابات طاهری زحمت کشید و حضور در ریاست جمعیت هلال احمر استان مزد زحمات او بود. حضور او در جمعیت هلال احمر بدون حاشیه هم نبود. استخدام نیروهای فامیل و برخود غیر کارشناسی با برخی از مباحث تخصصی هلال احمر سبب شد تا اکبری که او بدلیل شرایط مدیریتی خود با رفتن وی به سازمان جوانان مرکز موافقت و به عبارتی خود خواسته آن را تسریع کرد، بیکار ننشسته و با ارتباطاتی که در مرکز با فقیه ریاست جمعیت هلال احمر پیدا کرد،توانست در شرایطی که نعیمی آمادگی رفتن از هلال احمر را نداشت با رایزنی  و موافقت استاندار که اتفاق همشهری آملی اوست؛جانشین او شود.نعیمی که رفتن خود را قطعی می دانست،آمدن اکبری به عنوان جانشین  خود را بسیار عذاب آور می دانست.  حضور نعیمی در ریاست کوهنوردی استان هم خالی از حاشیه نبود.او جانشین کوهنورد جانباز حاج داوود عامری شد که در جامعه کوهنوردی استان دارای مقبولیت است. در همان زمان اعتراضات فراوانی از سوی کوهنوردان برای این انتخاب شد و کوهنوردان انتظار داشتند که با  کنار گذاشتن عامری- بدلیل سیاسی و حمایت از مهندس موسوی-تربیت بدنی باید از جامعه کوهنوردی استان کسی را برای ریاست هیات تایید  و در مجمع کاندیدا  می شد.به هر حال  دکتر نعیمی  هم در چرخه اصولگرائی در رقابت انتخابات حضور دارد و باید دید آیا ریش سفیدان اصولگرا موفق به منصرف کردن او از حضور در ادامه انتخابات و کنار رفتنش برای اجماع اصولگریان در گرگان خواهند شد؟

11-فرهاد توماج

 از کاندیداهای احتمالی شهرستان گرگان و آق قلا : استاد فرهاد توماج متولد گرگان و دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران است . همچنین ایشان عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد که هم اکنون مشغول فعالیت در حرفه وکالت در شهرستان گرگان و تهران می باشد و از مطرح ترین و به نام ترین وکلای پایه یک دادگستری است که سال ها سابقه تدریس در دانشگاه های پیام نور بهشهر ، گنبد و گرگان را دارد و هم اینک در دانشگاه پیام نور گرگان مشغول تدریس می باشد . دیدگاه سیاسی ایشان نیز کاملا مستقل است و به نظر می رسد بدون وابستگی جناحی وارد انتخابات شود . البته تصمیم قطعی برای شرکت در انتخابات تاکنون از سوی ایشان اتخاذ نشده است . و مشتوانه رأی ایشان در شهرستان آق قلا و شهر گرگان می باشد .

Foot Complaints
شنبه 14 مرداد 1396 02:19 ب.ظ
When I originally commented I clicked the "Notify me when new comments are added" checkbox and now each time a comment
is added I get three emails with the same comment. Is
there any way you can remove people from that service?
Thank you!
http://richardchrabaszcz.hatenablog.com
دوشنبه 9 مرداد 1396 08:38 ب.ظ
Hi there, i read your blog from time to time and
i own a similar one and i was just wondering if you get a lot of spam comments?
If so how do you reduce it, any plugin or anything you
can advise? I get so much lately it's driving me insane so any assistance
is very much appreciated.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : محمدرضا كاشفی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • شما در انتخابات شركت می كنیدنویسندگان